Hovednummer
47 62 47 47
Epost
post@norik.no
Sosiale medier

Molde

Aker Stadion Inngang 7
Julsundveien 14
6412 Molde

Tønsberg


Gulliveien 28
3157 Barkåker


Hans Gunnar Hansen Daglig leder Hans Gunnar ble ansatt som daglig leder i Norik i januar 2022. Han har bakgrunn fra industri, og har blant annet vært verftsdirektør på Vard Aukra. +47 917 88 801 hans@norik.no
Terje Sundsbø Salgs- og markedsansvarlig Terje er gründer, tidligere daglig leder og nå salgs- og markedsansvarlig. Han er utdannet elektriker og har drevet aktivt med internkontroll i 20 år. Han holder kurs, jobber med salg og markedsføring samt stadig utvikling av programvaren og konseptet. +47 992 88 992 terje@norik.no
Erling Sævik Teknisk ansvarlig Erling var med å starte Norik. Han har ingeniør-utdanning innen IT og har lang erfaring innen programmering, blant annet som utviklingssjef i ProfVet. Han er ansvarlig for utvikling og det tekniske driftsmiljøet vårt. +47 992 88 993 erling@norik.no
Stian Sundsbø Utvikler Stian har jobbet i Norik siden 2017. Han har tidligere vært daglig leder, og jobber nå som innleid ressurs på utvikling fra Etero AS. Han er en "full stack" utvikler, som har lang erfaring med utvikling av forretningssystemer. +47 993 09 591 stian@norik.no
Kjell Bekkevold Seniorkonsulent Kjell jobber ved vårt avdelingskontor i Drammen. Han har lang erfaring innenfor elektrobransjen og har vært bruker og bidragsyter i Norik i mange år gjennom sin tidligere arbeidsgiver. Salg og kundeoppfølging er Kjells hovedfokus, men han kan også biståd med rådgivning, kurs og generell ekspertise innenfor el- og brannsikkerhet. +47 969 23 577 kjell@norik.no
Ann Kristin Nygård Aure Økonomiansvarlig Ann Kristin jobber fra vårt hovedkontor i Molde. Ann Kristin er utdannet innen regnskap og revisjon ved Høgskolen i Molde. Hennes ansvarsområder i Norik er økonomi og regnskap. +47 468 06 836 ann.kristin@norik.no
Veronica Engkrog Aspehaug Salg og marked Veronica begynte hos oss i 2022, og jobber med salg og markedsføring. +47 471 31 010 veronica@norik.no
Viktor Engvall Utvikler Viktor startet i Norik i 2022. Han er innleid ressurs på utvikling fra Etero AS og jobber både med mobil og web. +47 975 49 072 viktor@norik.no
Knut Vidar Haukebø Siem Utvikler Knut Vidar begynte i Norik i 2021, og er innleid ressurs på utvikling fra Etero AS. Han har blant annet jobbet med termo-modulen i Norik Mobil. +47 920 80 156 knut.vidar@etero.no